O autorze / kontakt

Nazywam się Krzysztof Lis i od połowy 2005 r. zarabiam na AdSense. Brzmi trochę jak przywitanie na spotkaniu anonimowych alkoholików, co nie? W każdym razie w tym czasie zarobiłem na moich serwisach ok. 20 000 €.

Od 2007 r. piszę o tym, jak zarabiam na blogach — m.in. z pomocą AdSense właśnie.

W kwietniu 2008 r. na konferencji Właśnie tak! w Radomiu wystąpiłem z prezentacją o efektywnym spieniężaniu ruchu za pomocą AdSense.

W grudniu 2010 r. wziąłem udział w konferencji „Rozwiń swój biznes z Google Adsense” organizowanej przez Google (jako jedyny wydawca AdSense wygłosiłem prezentację). Podzieliłem się tam z uczestnikami moimi osiągnięciami, spostrzeżeniami i najlepszymi taktykami. Pokazałem też układ podstrony, na której miałem przez długi czas CTR rzędu 30%. 😉

We wrześniu 2011 r. jako najlepszy współtwórca forum pomocy Google AdSense wziąłem udział w Top Contributor Summit, imprezie zorganizowanej przez Google, na której m.in. uczestniczyłem w sesji poświęconej planom rozwoju AdSense na tle globalnych zmian w rynku reklamy internetowej.

Od połowy 2011 r. współpracuję z jednym z największych polskich wydawców AdSense w zakresie optymalizacji reklamy kontekstowej.

Kontakt

Skontaktować się można ze mną m.in. mailem za pomocą adresu krzlis[a]gmail.com.

2 komentarze

 1. Smsy pisze:

  W czwartym akapicie wypada poprawić zdanie – jak sądzę zmieniałeś zdanie i teraz brzmi on trochę dziwnie 🙂
  Brzmi tak:

  W grudniu 2010 r. jako wziąłem udział w konferencji „Rozwiń swój biznes z Google Adsense” organizowanej przez Google (jedyny wydawca AdSense wygłosiłem prezentację).

  a powinno brzmieć np tak:

  W grudniu 2010 r. wziąłem udział w konferencji „Rozwiń swój biznes z Google Adsense” organizowanej przez Google (jako jedyny wydawca AdSense wygłosiłem prezentację).

  • admin pisze:

   Dokładnie tak, a co więcej — mam wrażenie, że już to poprawiałem, tylko mi się edycja nie zapisała…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*