Nickname konta bankowego

Aby otrzymać wypłatę z AdSense za pomocą przelewu bankowego, trzeba podać nie tylko numer konta, ale również „nickname konta”. Pytał mnie o to dziś czytelnik:

Wyskoczyła mi na AdSense dziś taka wiadomość: Twoje płatności są aktualnie wstrzymane. Musisz podjąć odpowiednie kroki, aby umożliwić dokonanie płatności.  Dowiedziałem się, ze niedługo przyjdzie do mnie list z pinem, który muszę wprowadzić na AdSense i, że muszę wybrać sposób płatności. No to chciałbym dodać konto bankowe. Przy dodawaniu konta pokazują się dwa pola do uzupełnienia. Drugie trzeba wypełnić numerem rachunku bankowego, to tu wiem co wpisać. Ale pierwsze pole „Nickname konta:” nie wiem kompletnie jak wypełnić. Co tam trzeba wpisać?

Wartość wpisana tam nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia poprawności wypłaty. Pole to służy tylko do tego, żeby nam ułatwić życie. Gdy już dodamy numer rachunku bankowego, nie widzimy go w całości i może być nam trudno sobie przypomnieć, które to konto tam wprowadziliśmy.

Dlatego ja proponuję tam wpisać coś w rodzaju „moje ekonto w mBanku”, żebyście od razu wiedzieli, dokąd trafia Wasza wypłata.

Gdy wypłatę dostaje się co miesiąc, to się o tym pamięta i ta informacja jest zupełnie do niczego niepotrzebna. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*