AdSense oferuje kontakt mailowy

Ileż to razy dostawałem maila z pytaniem, jaki jest adres e-mailowy kogoś z Google z kim można porozmawiać o banie/problemach z reklamami/pytaniach na temat regulaminu (niepotrzebne skreślić)? Bardzo, bardzo wiele razy.

Bo w AdSense jest spory problem z kontaktem z pracownikami sieci. I niektórzy wydawcy trochę czują się tak, jak dzieci we mgle, nie rozumiejąc zapisów regulaminu albo polityki programowej.

Więc najpierw (parę lat temu) uruchomiono oficjalne forum pomocy AdSense, na którym bywają pracownicy Google. A teraz (niektórzy) wydawcy AdSense będą mogli wysyłać mailem pytania i w ciągu 2 dni roboczych dostać odpowiedź.

I muszę powiedzieć, że to ogromna zmiana, mam nadzieję, że na lepsze. Bo może się okazać, że liczba durnych pytań zadawanych przez wydawców jest tak wielka, że trzeba zmniejszyć nasz udział w zarobkach by sfinansować nowych pracowników. 😉

Gdzie można takie pytania zadawać? Na jaki adres wysyłać? Służy do tego nie konkretny adres e-mail, tylko formularz, dostępny na tej stronie.

Jeśli Twoje konto ma możliwość zadawania pytań, powinniście na górze strony widzieć taki komentarz:

Konto Google, do którego użytkownik jest zalogowany, jest powiązane z kontem AdSense, które kwalifikuje się do pomocy przez e-mail.

Kryterium jest proste — dostaniesz tę możliwość, jeśli zarabiasz 25$ tygodniowo.

4 komentarze

 1. shpyo pisze:

  No to ciekawe ile maili dostaną dzisiaj i przez najbliższe dni 😉

 2. Igor pisze:

  25$tygodniowo wyciągają doświadczeni wydawcy a tacy pomocy raczej nie potrzebują 🙂
  Ja niestety tyle nie mam z Adsense.

  • Krzysiek Lis pisze:

   Z drugiej strony pytania od osób zarabiających 1$ tygodniowo nie są warte odpowiedzi — bo Google’owi nie opłaci się czas poświęcony na taką odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*